فحاشی کیهان به ظریف

© Sputnik / Sergey Guneev /  مراجعه به بانک تصاویر فحاشی کیهان به ظریف
فحاشی کیهان به ظریف - اسپوتنیک ایران
Telegram
روزنامه "کیهان" بعد از مدتها حمله به ظریف، سرانجام در شماره امروز خود، او را وقیح خواند!

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبسایت شهرخبر، این روزنامه با اشاره به مصاحبه اخیر وزیرخارجه ایران با روزنامه خراسان که گفته بود همه هدف برجام اقتصادی نبود با ادبیات فحش گونه نوشت: تصریح وقیحانه محمدجواد ظریف مبنی بر فریب اقتصادی مردم در برجام، سزاوار توبیخ وی و دیگر دولتمردان مسئول، در مجلس و دستگاه قضایی است.
یادآور می شود روزنامه کیهان از اصولگرایان حمایت می کند و اخیراً به حملات لفظی خود به دولت ایران شدت بخشیده است.
توافق هسته ای برجام از جمله موضوعاتی است که در رابطه با خروج امریکا از آن موضوع بحث بین اصول گرایان و هواداران دولت روحانی است.
هشتم ماه مه، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که از برجام خارج می شود و نه فقط تحریم های قبلی را باز می گرداند بلکه تحریم های جدید علیه تهران را نیز اعمال خواهد کرد.
موج دوم تحریم های آمریکا که صادرات نفت را نیز شامل می شود از پنجم نوامبر اجرایی شد. برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران هشدار داد، کسانی که بخواهند مکانیزم محدودیت های علیه ایران را دور بزنند ، بلافاصله تحریم خواهند شد. واشنگتن قصد دارد اقداماتی را علیه کشورهایی که با ایران همکاری می کنند صورت دهد و کشورهایی را که به خرید نفت از ایران ادامه می‌دهند مجازات کند. گفتنی است ششم اوت 2018 اولین موج تحریم های آمریکا علیه ایران که پس از توافقنامه هسته ای برجام در سال 2015 متوقف شده بود، دوباره به اجرا گذاشته شد.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала