سلفی منحصر به فرد توریست های خارجی که تعجب کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت +عکس

© Flickr / emdot /  مراجعه به بانک تصاویر سلفی منحصر به فرد توریست های خارجی که تعجب کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت +عکس
سلفی منحصر به فرد توریست های خارجی که تعجب کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
جذابیت توالت ایرانی برای گردشگران خارجی.

به گزارش اسپوتنیک عکس دو توریست با توالت ایرانی در شبکه های اجتماعی سر و صدا به راه انداخته است. کاربرانی که سلفی این توریست ها را به اشتراک گذاشته اند گفته اند ظاهرا سنگ توالت هم از جاذبه های گردشگری در ایران است که خود ما از آن بی خبریم!

برخی کاربران با توجه به وضعیت توالت های عمومی نوشته اند شانس اوردیم که این توالت تمیز بوده و ابرویمان نرفته است.
یکی از کاربران مینویسد فقط همین مانده بود که با توالت سلفی بگیرند. البته برخی معتقدند توالت اصیل ایرانی که به شکل ذوزنقه بود و بسیار عمیق، واقعا هم سلفی دارد.
گروه دیگری که درباره تاریخچه انواع سنگ توالت بحث میکنند میگویند توالت فرنگی امروزی هم ساخت ایرانی هاست. برخی دیگر، از نکاتی میگویند که در توالت های عمومی کشورهای دیگر برایشان جالب توجه بوده است، مثل اینکه در برخی توالت های عمومی برای رعایت بهداشت سنگ توالت ایرانی وجود دارد از جمله در روسیه، آلمان، ترکیه و… و اتفاقا در محیط های عمومی استقبال بیشتری از این نوع توالت میشود.
برخی کاربران شوخ طبع در حاشیه این پست گفته اند که با این حساب در خانه هر ایرانی یک جاذبه توریستی است پس باید قدر داشته های خود را بیشتر بدانیم!

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала