ترامپ شکست خواهد خورد

© AP Photo / Nati Harnikوارن بافت، سومین فرد ثروتمند دنیا
وارن بافت، سومین فرد ثروتمند دنیا - اسپوتنیک ایران
Telegram
وارن بافت اشتباه ترامپ را آشکار ساخت.

به گزارش اسپوتنیک با استناد به اسناد فاش شده توسط سی ان بی سی، وارن بافت، سومین فرد ثروتمند دنیا توصیه عجیبی به دانشجویان کرد و گفت:مثل ترامپ سرمایه گذاری نکنید!

او گفت: «می دانید دونالد ترامپ کجا را اشتباه رفته است؟ مشکل اصلی او این است که هیچ وقت مسیر درست را نرفته است. او بیش از ارزش واقعی املاک ، قیمت آن ها را می پردازد اما از دیگران پول قرض می گیرد. او در قرض کردن مهارت زیادی دارد. اگر به دارایی های او و چیزهایی که بابت آن ها پول پرداخته یا پولی قرض کرده است نگاه کنید هیچ گاه توازنی بین آن ها وجود نداشته است.

آدم های زیادی را دیده ام که به خاطر بی اعتنایی به اهرم های مالی شکست می خورند. دونالد ترامپ نیز به خاطر اهرم ها شکست خورد. او به راحتی در خصوص این که چه قدر می تواند قرض بگیرد و چه قدر می تواند بازپرداخت کند فریب خورد.

اشاره وارن بافت به کازینوی تاج محل است که با سرمایه ای معادل 1.2 میلیارد دلار تاسیس شد و ترامپ آن را هشتمین جزء از عجایب هفتگانه جهان خوانده بود. ترامپ پس از چندین ورشکستگی امپراطوری خود را از دست داد و مالکیت آن را منحصرا به سرمایه گذار میلیاردری به نام کارل ایکان سپرد. ایکان  در دوره های مختلف به عنوان مشاور اقتصادی ترامپ فعالیت می کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала