هدف نهایی غرب : بایکوت جام جهانی فوتبال در روسیه

© Sputnik / Eugene Odinokov /  مراجعه به بانک تصاویر هدف نهایی غرب : بایکوت جام جهانی فوتبال در روسیه
هدف نهایی غرب : بایکوت جام جهانی فوتبال در روسیه - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه ماریا زاخاروا بیان داشت که هدف اصلی برخی کشورهای غربی این است که اجازه ندهند جام جهانی فوتبال در روسیه برگزار شود.

به گزارش اسپوتنیک، زاخاروا ضمن پاسخ به پرسش مجری شبکه ی پنج درخصوص اینکه آیا روسیه ممکن است با این تحریم جام جهانی فوتبال از طرف کشورهای غربی روبرو شود گفت: این خیال باطل هدف اصلی آنهاست.
وی شرح داد: من چنین تصوری دارم ، این اصطلاح روسی وجود دارد که می گوید، « علف رشد نکن»، این فقط برای این است که جام جهانی را از روسیه بگیرند.
زاخاروا افزود: « همه روش ها خوب است. همه فقط روی توپ فوتبال تمرکز کرده اند که خدای نکرده به زمین بازی روسیه بیافتد. »

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد. در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала