بازرسی بدون دلیل پلیس بریتانیا از هواپیمای روسی

© Sputnik / Maksim Blinov /  مراجعه به بانک تصاویر بازرسی بدون دلیل پلیس بریتانیا از هواپیمای روسی در لندن
بازرسی بدون دلیل پلیس بریتانیا از هواپیمای روسی در لندن - اسپوتنیک ایران
Telegram
پلیس بریتانیا، هواپیمای ایرفلوت را در فرودگاه هیترو لندن مورد بازرسی قرار دادند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ، پلیس بریتانیا، بدون هیچ توضیحی هواپیمای ایرفلوت را در فرودگاه هیترو لندن مورد بازرسی قرار دادند.
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در این خصوص گفت: هواپیمای حاوی مسافران پرواز لندن — مسکو آماده پرواز بود که، کارکنان پلیس بریتانیا به دلیل بازرسی از خدمه هواپیمای روسی خواستند تا از آنجا خارج شوند. مقامات بریتانیا توضیحی برای دلایل و اهداف بازرسی هواپیما نداده اند.
پلیس بریتانیایی از خدمه، از جمله کاپیتان خواستند تا هواپیما را ترک کند. اما کاپیتان هواپیما اعلام نمود که باید در حضور او این بازرسی انجام شود، زیرا طبق قوانین کاپیتان حق ترک هواپیما را ندارد، این کار در نهایت با حضور کاپیتان صورت گرفت.
گفتنی است، سرگئی اسکریپال، جاسوس بریتانیا و یولیا ، دخترش روز 4 مارس در شهر سالزبری بریتانیا مسموم شدند. طرف بریتانیایی ادعا می کند که دولت روسیه در مسمومیت اسکریپال با ماده А234 دست داشته است اما مسکو این اتهام را اکیدا رد می کند. به دنبال بریتانیا ، تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین آمریکا، کانادا، نروژ، اوکراین ودیگر کشورها تصمیم گرفتند در رابطه با قضیه سالزبری دیپلمات های روسی را اخراج کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала