چه کسی کاخ سفید را ترک می کند؟ ملانیا ترامپ یا استیو میلر؟

© REUTERS / Carlos Barria اخراجی بعدی از کاخ سفید کیست؟ ملانیا ترامپ یا استیو میلر؟
اخراجی بعدی از کاخ سفید کیست؟ ملانیا ترامپ یا استیو میلر؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ در یک مراسم این سوال را مطرح کرد : نفر بعدی که کاخ سفید را ترک می کند چه کسی است؟ ملانیا یا استیو میلر؟!

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طبق خبرها در یک مراسم ضیافت شام گروه رسانه‌ای با نام "باشگاه گریدیرون" شامل ۶۵ عضو نماینده مطبوعات و رسانه‌های مهم آمریکا در روز شنبه حضور داشته و جوک‌ها و شوخی‌های زیادی را در این مراسم انجام داده است.
طبق گفته های حاضرین، ترامپ در یکی از شوخی‌هایش گفت: افراد زیادی تا به امروز کاخ سفید را ترک کرده‌اند. این می‌تواند روحیه بخش باشد چرا که شما بازدهی می‌خواهید. من آشوب را دوست دارم و واقعا چیز خوبی است. چه کسی قرار است نفر بعدی باشد که کاخ سفید را ترک می‌کند؟ استیو میلر (مشاور ارشد کاخ سفید) یا ملانیا (همسر ترامپ و بانوی اول آمریکا)؟
ترامپ در ادامه شوخی‌هایش گفت که ملانیا می‌تواند او را به عنوان "بزرگسال تحت تکفل" قبول کند. اشاره ترامپ به مطالب مطرح شده در کتاب جنجالی "آتش و خشم" است که در آن گفته شده دستیاران کاخ سفید گفته‌اند از نظر آنها رئیس جمهوری شبیه بچه‌هاست.
این مراسم شام به خاطر سخنرانی‌های پر از شوخی و جوک از سوی روسای جمهور و قانونگذارانی که در آن شرکت می‌کنند شهرت دارد. با وجود آن که هیچ گاه اجازه داده نشده که از این مراسم فیلم و عکسی گرفته شود اما خبرنگاران برای شرکت در آن دعوت می‌شوند و سخنرانی‌ها را پوشش می‌دهند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала