رئیس فیفا: مشکل میزبانی ایران و عربستان برطرف می شود

© Sputnik / Anton Denisov /  مراجعه به بانک تصاویر رئیس فیفا: مشکل میزبانی ایران و عربستان برطرف می شود
رئیس فیفا: مشکل میزبانی ایران و عربستان برطرف می شود - اسپوتنیک ایران
Telegram
رییس فیفا پس از دیدار با وزیر ورزش ایران تاکید کرد: فکر نمی‌کنم در خصوص وضعیت میزبانی‌های ایران و عربستان مشکلی وجود داشته باشد که نتوان حل کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، اینفانتینو پس از دیدار با سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ایران گفت: نه سیاست باید در فوتبال دخالت داشته باشد و نه فوتبال در سیاست. تلاش ما بر این است که همه مردم از فوتبال لذت ببرند، چه مردم ایران و چه مردم عربستان و چه مردم سایر نقاط دنیا.

وی با اشاره به دغدغه میزبانی ایران در کشور ثالت از نمایندگان آسیایی گفت: فکر نمی‌کنم در خصوص وضعیت میزبانی های ایران و عربستان مشکلی وجود داشته باشد که نتوان حل کرد. مطمئن باشید در این خصوص باهر که بتوانم صحبت خواهم کرد. قطع به یقین این مشکل باید از سوی افراد دیگر حل شود و موضوعات فوتبالی در حوزه کاری من است.

اینفانتینو ادامه داد: فوتبال ایران هم در سطح آسیا و هم دنیا جایگاه خوبی دارد و مصداق آن راه‌یابی تیم‌های پنج رده سنی ایرانی به ۵ تورنمنت بین المللی است. پنج ستاره شدن فوتبال ایران در زمان ریاست من اتفاق افتاد.

وی افزود: رابطه من با ایران خیلی خوب است، اما مهم برای ما تداوم این رابطه عالی با فدراسیون و دولت ایران است؛ چرا که فوتبال در ایران زندگی است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала