توانایی شگفت آور پسری که تخم می گذارد! + عکس

© Fotolia / Syda Productionsتوانایی شگفت آور پسری که تخم مرغ می گذارد!
توانایی شگفت آور پسری که تخم مرغ می گذارد! - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک پسر نوجوان اهل اندونزی که می تواند تخم بگذارد ، توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از برنا ، اینترنشنال بیزنیس تایمز، داستان آکمال روسلی، پسری از کابوپاتن گوا (منطقه‌ای در جنوب سولاوسی) اندونزی را منتشر کرد که طبق خبرها در یک بیمارستان محلی دو عدد تخم گذاشته است که از نظر محتویات و اندازه شبیه تخم مرغ هستند! خبر این پدیده نادر در سراسر کشور‌های جنوب آسیا پخش شده است.
تصاویری که با اشعه ایکس گرفته شده است وجود دو عدد تخم مرغ در شکم این پسر 14 ساله را تایید می‌کند.
پدر روسلی می گوید: «آکمال از اوایل روز از معده درد شکایت می‌کرد. ما او را به بیمارستان شیخ یوسف رساندیم و دکتر‌ها پس از اسکن بدن او وجود دو تخم مرغ را تشخیص دادند.»
به گفته او، اگرچه تلاش برای بیرون آوردن تخم مرغ بسیار سخت بود، اما این شیء غیرانسانی کاملا سالم از بدن او خارج شد.
طبق گزارش رسانه‌های محلی، این اولین باری نیست که آکمال تخم می‌گذارد و در طول دو سال گذشته، ۱۸ بار دیگر این اتفاق برای او تکرار شده است.
پدر او می‌گوید: «هنگامی که اولین تخم را شکستم تمام محتویات آن زرد بود. ماه بعد که تخم مرغ دوم را شکستم تمام محتویات آن سفید بود و هیچ رنگ زردی به چشم نمی‌خورد.».
سخنگوی بیمارستان، می‌گوید: «برخی بر این باورند که این تخم ها به عمد بلعیده شده‌اند اما ما نشانی از غیرواقعی بودن این پدیده مشاهده نکردیم.»
او در ادامه اضافه کرد: «از نظر علمی تخم مرغ نمی‌تواند در بدن انسان شکل بگیرد و این امر به دلیل وجود دستگاه گوارش در بدن انسان غیرممکن است.»
اما بنا بر گزارش «کوکوناتس‌جاکارتا»، آکمال تنها کسی نیست که از این توانایی برخوردار است. در جاکارتا نیز یک مرد بالغ به نام کاکِک سینین مدعی است می‌تواند تخم بگذارد. با این وجود برخی از پزشکان ادعای آن‌ها را رد کرده‌اند. آزمایش‌ها نشان می‌دهد که تخم‌های آنها به مرغ تعلق دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала