حجاب ورزشی نایک يكی از 25 اختراع مهم سال 2017 + عکس

CC0 / Pixabay / حجاب ورزشی نایک يكی از 25 اختراع مهم سال 2017 + عکس
حجاب ورزشی نایک يكی از 25 اختراع مهم سال 2017 + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
لباس هاي پوشيده ای كه اين كمپاني طراحی و توليد كرده سبك هستند و رطوبت را جذب ميكنند، استفاده كنندگان اين لباس ها می گويند با اين لباس ها ميتوانند تعريق را مديريت كنند.

به گزارش اسپوتنیک، این لباس ورزشی که در مقایسه با نمونه‌های قبلی راحت‌تر است زنان محجبه راحت‌تر می‌توانند در محیط عمومی ورزش کنند.

به نقل از العالم، مسابقه دادن با حجاب سخت است، اگر جنس لباس سنگين باشد باعث عرق كردن زيادي ميشود؛ اگر زيادي سبك باشد ممكن است در طول مسابقه حجاب از سر بيفتد و اگر اشتباه بسته شود حس ميكنيد در حال خفه شدن هستيد."
اينها اظهارات منال رستوم دونده مصري است كه در فيس بوك گروه "ناجي حجاب" را راه اندازي كرد كه نزديك به نيم ميليون عضو دارد. او با طراحي هاي حجاب كمپاني نايك در مسابقات شركت كرده است و اين كمپاني يكي از حاميان اوست.

لباس هاي پوشيده اي كه اين كمپاني طراحي و توليد كرده سبك هستند و رطوبت را جذب ميكنند، استفاده كنندگان اين لباس ها مي گويند با اين لباس ها ميتوانند تعريق را مديريت كنند. 

به نوشته تایم، رستوم كه يكي از اولين نفراتي است كه اين لباس را امتحان كرده ميگويد: من آنچه را كه يك زن مسلمان ميتواند باشد، نشان ميدهم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала