احمدی نژاد نتوانست از بقایی عیادت کند + فیلم

Telegram
شب گذشته محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران با حضور در بیمارستان بقیه الله قصد عیادت از حمید بقایی را داشت اما موفق به انجام این کار نشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمود احمدی نژاد دیشب بعد از انتشار اخباری که حکایت از انتقال حمید بقایی به بیمارستان بقیه الله داشت در این بیمارستان حاضر شد تا با وی دیدار کند اما موفق به انجام این کار نشد.
یک منبع آگاه صبح امروز با اعلام اینکه حال حمید بقایی مساعد است و وضعیت عمومی وی مطلوب گزارش شده است گفت: بقایی فعلا در بیمارستان بقیه الله بستری و تحت درمان است ولی با حکم دادستانی فعلا ملاقات با وی ممنوع است و این چیز عجیبی نیست.
بقایی که در دولت احمدی نژاد ریاست سازمان میراث فرهنگی و سپس معاونت اجرایی رییس جمهور را برعهده داشت در تاریخ 18 تیر ماه با تعیین قرار وثیقه از سوی بازپرس بازداشت شد.
بنا بر آنچه در کانال اطلاع رسانی دولت بهار آمده شامگاه گذشته حمید بقایی به دلیل ضعف جسمانی به بیمارستان حضرت بقیه‌الله (عج) تهران منتقل شده است. بعد از این اتفاق محمود احمدی نژاد با همراهی جوانفکر مشاور رسانه ای خود در دولت های نهم و دهم در بیمارستان بقیه الله حاضر شد.
آنگونه که جوانفکر گفته بعد از مطالبه احمدی نژاد در خصوص بررسی سلامتی بقایی، یکی از مسئولین بیمارستان در گفتگو با وی سلامتی بقایی را تایید نموده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала