امضای افراد مشهور جهان +عکس

© Flickr / Jim Hammerامضای افراد مشهور جهان +عکس
امضای افراد مشهور جهان +عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
افراد مشهور دنیا چگونه امضا می کنند؟

به گزارش اسپوتنیک، نمونه امضاهای برخی از افراد مشهور در کره زمین در غالب یک عکس مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

روزی معلم کلاس پنجم به دانش آموزانش گفت: "من همه شما را دوست دارم" ولی او در واقع این احساس را نسبت به یکی از دانش آموزان که تیدی نام داشت، نداشت. لباسهای این دانش آموز همواره کثیف بودند، وضعیت درسی او ضعیف بود و گوشه گیر بود. این قضاوت او بر اساس عملکرد تیدی در طول سال تحصیلی بود.با بقیه بچه ها بازی نمیکرد و لباسهایش چرکین بودند. تیدی بقدری افسرده و درس نخوان بود که معلمش از تصحیح اوراق امتحانی اش و گذاشتن علامت در برگه اش با خودکار قرمز و یادداشت عبارت " نیاز به تلاش بیش تر دارد" احساس لذت میکرد. روزی مدیر آموزشگاه از این معلم درخواست کرد که پرونده تیدی را بررسی کند. معلم کلاس اول درباره اونوشته بود" تیدی کودک باهوشی است که تکالیفش را با دقت و بطور منظمی انجام میدهد". معلم کلاس دوم نوشته بود" تیدی دانش آموز دوست داشتنی در بین همکلاسیهای خودش است ولی بعلت بیماری سرطان مادرش خیلی ناراحت است". اما معلم کلاس سوم نوشته بود" مرگ مادر تیدی تاثیر زیادی بر او داشت. او تمام سعی خود را کرد ولی پدرش توجهی به او نکرد و اگر در این راستا کاری انجام ندهیم بزودی شرایط زندگی در منزل، بر او تاثیر منفی میگذارد". در حالیکه معلم کلاس چهارم نوشته بود" تیدی دانش آموزی گوشه گیرست که علاقه به درس خواندن ندارد و در کلاس دوستی ندارد و موقع تدریس میخوابد". اینجا بود که معلمش، خانم تامسون به مشکل دانش آموز پی برد و شرمنده شد. این احساس شرمندگی موقعی بیش تر شد که دانش آموزان برای جشن تولد معلمشان هرکدام هدیه ای با ارزش در بسته بندی بسیار زیبا تقدیم معلمشام کردند و هدیه تیدی در یک پلاستیک مچاله شده بود. خانم تامسون با ناراحتی هدیه تیدی را باز کرد. در این موقع صدای خنده تمسخر آمیز شاگردان کلاس را فرا گرفت. هدیه او گردنبندی بود که جای خالی چند نگین افتاده آن به چشم میخورد و شیشه عطری که سه ربع آن خالی بود. اما هنگامی که خانم تامسون آن گردنبند را به گردن آویخت و مقداری از آن عطر را به لباس خود زد و با گرمی و محبت از تیدی تشکر کرد. صدای خنده دانش آموزان قطع شد. در آن روز تیدی بعد از مدرسه به خانه نرفت و منتظر معلمش ماند و با دیدنش به او گفت: " امروز شما بوی مادرم را میدهی". در این هنگام اشک خانم تامسون از دیدگانش جاری شد زیرا تیدی شیشه عطری را به او هدیه داده بود که مادرش استفاده میکرد و بوی مادرش را در معلمش استشمام میکرد. از آن روز به بعد خانم تامسون توجه خاص و ویژه ای به تیدی میکرد و کم کم استعداد و نبوغ آن پسرک یتیم دوباره شکوفا شد و در پایان سال تحصیلی شاگرد ممتاز کلاسش شد.

Публикация от ۩ஜ ځڛیڽی ஜ۩ (@harfenagofte) Июл 19 2017 в 12:41 PDT

در تصویر زیر امضای افراد مشهوری همچون مل گیبسون، محمود احمدی نژاد، باراک اوباما و هیلاری کلینتون، جی کیی رولینگ نویسنده هری پاتر، کلینت ایستوود، وینستون چرچیل، وارن بافت و دونالد ترامپ، آدولف هیتلر، ناپلئون بناپارت و فیدل کاسترو، استیو جابز و سرگی برین، بیل گیتس و جف بزوس، هوگو چاووز و مارادونا و ملکه دیانا، مرلین مونرو و بروسلی، مایکل جکسون و الویس پریسلی، چارلی چاپلین و والت دیزنی، محمدعلی کلی و ماهاتما گاندی، هری ترومن و ملکه الیزابت، جان لنون و مارتین لوتر کینگ را نشان می دهد.
بر اساس روان شناسی امضا می توان برخی از خصوضیات شخصیتی افراد را از روی امضاهای آنها تشخیص داد.
با نگاهی به این امضا ها می توان مشاهده نمود که امضای اغلب افراد مشهود به نوعی برگرفته شده از نام و یا نام خانوادگی آنها است. البته لازم به ذکر است که شهرت و محبوبیت دو بحث جدا بوده و صرفا کسانی که مشهور هستند، ممکن است اصلا محبوب نباشند.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала