امریکا به جای مبارزه با تروریسم، جبهه مبارزه با ایران تشکیل می دهد

© REUTERS / Jonathan ErnstUS President Donald Trump delivers a speech during Arab-Islamic-American Summit in Riyadh, Saudi Arabia May 21, 2017.
US President Donald Trump delivers a speech during Arab-Islamic-American Summit in Riyadh, Saudi Arabia May 21, 2017. - اسپوتنیک ایران
Telegram
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا که برای تشکیل جبهه مبارزه با تروریسم به خاورمیانه سفر کرد، در عمل جبهه مبارزه با ایران را تشکیل می دهد.

کنستانتین کوساچف رییس کمیته بین المللی شورای فدرال ضمن اشاره به این مطلب در صفحه فیس بوک خود می نویسد: «این تصور به ذهن می آید که رهبر ایالات متحده امریکا با سفر به کشورهای خاورمیانه و طرح پیشنهاد تشکیل جبهه واحد برای مبارزه با تروریسم، در عمل قصد تشکیل جبهه مبارزه با ایران را دارد. این جاده بن بست است».

به گفته وی، هیچ کس نمی تواند بدون توسل به نیروهای محلی تروریسم را نابود کند. دیپلمات روس در ادامه تاکید کرد: «هر انفجاری که در هر نقطه دنیا رخ می دهد، درسی تلخ برای تمدن بشری است که باید از آن درس گرفت تا اشتباهات گذشته تکرار نشوند. ما باور داریم که عقل و تعهد در هر کار اولویت اصلی را دارند».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала