پیش بینی جنگ جهانی سوم، توسط پیشگوی پیروزی ترامپ در انتخابات

© Sputnik / Jacob YarinПанорама поверженного Кенигсберга
Панорама поверженного Кенигсберга - اسپوتنیک ایران
Telegram
مرد پرتغالی که پیروزی ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش بینی کرده بود، اکنون زمان جنگ جهانی سوم را پیش بینی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از منبع خبری اکسپرس، گاراتسیو ویلگاس عارف اهل کشور پرتغال، پیش از این پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را اعلام نموده بود، این بار وی تاریخ آغاز جنگ جهانی سوم را در اوایل سال جاری پیش بینی نمود.
به عقیده وی، وقوع جنگ هسته ای اجتناب ناپذیر است و حملات اخیر آمریکا در سوریه، منادی این اتفاق خواهد بود.
به نقل از گاراتسیو ویلگاس، جنگ هسته ای با مشارکت ایالات متحده آمریکا، روسیه، کره شمالی و چین در 13 ماه می 2017 آغاز می گردد. این روز برابر با 100-مین سالگرد حضور و تجلی حضرت مریم مقدس در شهر فاتیما در پرتغال می باشد.
به عقیده این عارف پرتغالی، تا اکتبر 2017 این موضوع را باید به ساکنان جهان اطلاع رسانی نمود. وی در ادامه افزود، این دوره "بسیار سختی" خواهد بود.
به عقیده ویلگاس، جنگ جهانی سوم کوتاه خواهد بود و قبل از پایان سال به اتمام خواهد رسید. از سوی دیگر، وی اطلاع دقیقی از عواقب این جنگ جهانی جدید بیان ننموده است.
پیش از این، به گزارش رسانه های خارجی در سال 2015، ویلگاس پیروزی ترامپ را نیز در انتخابات پیش بینی کرده بود. بر اساس پیش بینی وی در آن زمان، یک جمهوری خواه به عنوان صدر نشین روشنفکران "جنگ جهانی جهان سوم به ارمغان خواهد آورد.
تنها این مرد پرتغالی، پیش بینی آخرالزمان در سال 2017 را پیش بینی ننموده است. بلکه افراد دیگری نیز این غیبگویی را کرده اند. اما تا کنون هنوز هیچ کدام از پیش بینی های بقیه پیشگو ها به وقوع نپیوسته است.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала