ویدیو کلوب

واترز: پوتین و ترامپ – "دو دوست جدایی ناپذیرند"

Telegram
به عقیده مکسین واترز، عضو مجلس نمایندگان آمریکا از سوی حزب دموکرات آمریکا، حملات موشکی آمریکا به سوریه به فرمان دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا، با هدف منحرف کردن توجه اذهان عمومی از لغو تحریم ها علیه روسیه است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اظهارات مکسین واترز با منبع خبری هافینگتون پست، تنش های بین مسکو و واشنگتن بر سر سوریه — تنها یک "نمایش تئاتر" است.

به عقیده مکسین واترز، ترامپ و ولادیمیر پوتین  - " دو دوست جدایی ناپذیرند". به عقيده اين مقام آمريکايي، این اقدامات اخیر، با هدف ایجاد "تنش ساختگی" به خاطر لغو تحریم ها می باشد. لغو تحریم هایی که مانع خرید تجهیزات روسی برای اکتشاف نفت در آبهای عمیق و تولید نفت در قطب شمال است.

این عضو کنگره آمریکا، پیش از این نیز در سخنان خود، اظهارات مشابه ای به شوخی بیان نموده است. به عنوان مثال به عقیده وی، دونالد ترامپ آماده "پرش در آغوش رئیس جمهور روسیه است، در حالی که همچنان به کره جنوبی حمله می کند".

 پس از اظهارات فوق، کمدین معروف روسیه "ووان و  لکسوس" در یک شوخی تلفنی این موضوع را به تمسخر گرفتند. در این صحنه کمدی، نخست وزیر اوکراین ولادیمیر گرویسمن با تماس با واترز در خصوص"مداخله" روسیه در امور داخلی "کشور" با وی صحبت نمود. سپس این عضو کنگره به طور جدی، به شوخی آنها پاسخ داد و وعده بررسی اوضاع را می دهد. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала