سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری

© Photo / Zahra Ahmadiمیدان آزادی
میدان آزادی - اسپوتنیک ایران
Telegram
سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دقایقی قبل در وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر- سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل در وزارت کشور آغاز شد.

براین اساس طبق اعلام ستاد انتخابات کشور در پایان زمان قانونی روز دوم ثبت نام از داوطلبان، کار ثبت نام ۲۸۷ نفر به طور کامل انجام شد که از این تعداد ۱۲۶ نفر در روز نخست ثبت نام کردند.

به گزارش مهر، ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری از روز سه شنبه ۲۲ فروردین آغاز شده و تا شنبه ۲۶ فروردین ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش جمعه ۲۹ اردیبهشت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در کشور برگزار خواهد شد.

هاشمی طبا باز هم نامزد شد

سید مصطفی هاشمی طبا، رئیس سازمان تربیت بدنی دولت اول اصلاحات با حضور در وزارت کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. وی در انتخابات دوره هشتم ریاست جمهوری هم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده بود.

سرپرست وزارت رفاه دولت نهم ثبت نام کرد

«علی یوسف پور» سرپرست وزارت رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم و معاون پارلمانی وزیر نیرو در دولت دهم با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.

ثبت نام سید محمد غرضی

سید محمد غرضی، کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.

ثبت نام ۶۴ نفر تا ساعت ۱۱ امروز

بر اساس امار اعلام شده تا ساعت ۱۱ امروز  ۱۲۲ نفر  به وزارت کشور رفته اند که ۶۴ نفر انها ثبت نامشان کامل شده اند. از این تعداد ۲ نفر خانم و مابقی آقا هستند.

صف طویل نام نویسی

در همین حال مشاهدات خبرنگاران مهر از صف طویل داوطلبان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل ساختمان وزارت کشور حکایت دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала