بریدن گوش عناصر فراری داعش از میادین نبرد

© AFP 2022 / Guillaume Briquetبریدن گوش عناصر فراری داعش از میادین نبرد
بریدن گوش عناصر فراری داعش از میادین نبرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
بنابر اعلام یک منبع امنیتی در استان نینوا، گروه تروریستی داعش گوش ۳۳ نفر از عناصرش را به اتهام فرار از میدان جنگ برید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گروه تروریستی داعش، دیروز اقدام به بریدن گوش های 33 تن از عناصرش کرد که در درگیری با نیروهای امنیتی عراق از صحنه نبرد گریخته بودند. به گفته این منبع، (گروه تکفیری صهیونیستی) داعش تروریست های فراری را در زندانی در ساحل راست موصل زندانی کرده بود.
این منبع امنیتی که نخواست نامش فاش شود، با اشاره به اینکه، سرکرده های داعش درباره بریدن هر دو گوش عناصر فراری از میادین نبرد برای دومین بار هشدار داده بودند، افزود: داعش در یکی از بیمارستان های نینوا اقدام به بریدن گوش تروریست های فراری کرده بود.
این منبع عنوان کرد: این اقدام راهکاری جدید است که تروریست ها علیه عناصر خود به کار می برند. چراکه اتخاذ چنین راهکاری به جای کشتن عناصر فراری، موجب کاهش تروریست‌ها نمی شود.
به گفته این منبع، به علت محاصره کامل ساحل راست موصل توسط نیروهای امنیتی و نزدیک شدن به زمان آزادسازی این منطقه، تروریست ها در حال حاضر، به شدت از کاهش عناصر مسلح و فرار بسیاری از آنها رنج می برد.
نیروهای مشترک عراق برای بازپس‌گیری شهر موصل از کنترل گروه تروریستی داعش، از 19 فوریه 2017 عملیات گسترده و همه جانبه ای را آغاز کردند.
حیدر العبادی، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در 19 فوریه، آغازعملیات «قادمون یا نینوا» را برای آزادسازی ساحل راست شهر موصل اعلام کرد و آن را صفحه جدیدی در تاریخ نبرد علیه داعش برشمرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала