در پی انفجار در پمپ گاز احمدآباد شیراز ۳ نفر مصدوم شدند

© Flickr / Blondinrikard Fröbergدر پی انفجار در پمپ گاز احمدآباد شیراز ۳ نفر مصدوم شدند
در پی انفجار در پمپ گاز احمدآباد شیراز ۳ نفر مصدوم شدند - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: انفجار در پمپ گاز احمدآباد شیراز ۳ مصدوم بر جای گذاشت که ۲ نفر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تنسیم، محمدرضا عالی‌منش مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس اظهار داشت: انفجار در پمپ گاز احمدآباد شیراز 3 مصدوم بر جای گذاشت که 2 نفر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان منتقل شدند.
وی با بیان اینکه یک نفر از مصدومان به صورت سرپایی در محل درمان شد، گفت: یکی از 2 نفری که به بیمارستان منتقل شد در وضعیت بحرانی به سر می‌برد.
حمیدرضا غلامی، سخنگوی آتش‌نشانی شیراز نیز درباره این حادثه افزود: دقایقی پیش در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار در یک جایگاه عرضه گاز سی ان جی، بلافاصله آتش‌نشانان از ایستگاه‌های 14، 5، 17 و 18 به محل حادثه در پمپ گاز احمد آباد اعزام شدند.
وی درباره علت حادثه گفت: مخزن گاز سی ان جی یک دستگاه خودرو در حین سوخت‌گیری دچار انفجار شده و بر اثر شدت این حادثه 3 خودرو دیگر و بخش عمده‌ای از جایگاه سوخت به شدت تخریب شد.
غلامی بیان کرد: نیروهای آتش نشانی با قطع جریان برق جایگاه و تخلیه کامل جایگاه، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و در مدات زمان کوتاهی موفق به اطفای حریق گسترده در این حادثه شدند و با استفاده از تجهیزات مخصوص جایگاه به طور کامل پاکسازی شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала