آیا احمدی نژاد، بوریس یلتسین ایران است؟!

© Sputnik / Sergey Guneevآیا احمدی نژاد، بوریس یلتسین ایران است؟!
آیا احمدی نژاد، بوریس یلتسین ایران است؟! - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک تحلیلگر مسائل اقتصادی از ایران می گوید : مخاطب رئیس جمهور سابق، اصلاح طلبان نیستند بلکه مخاطب او مقام ارشد نظام است. وی احتمالا تبدیل به بوریس یلتسین ایران می شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، سعید لیلاز در رابطه با ثبت نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: از این خبر متعجب نیستم، این تصمیم قابل پیش‌بینی بود، مخاطب آقای احمدی‌نژاد اصلاحات وروحانی نیست؛ بلکه مخاطب او کل نظام است.
وی افزود: مخاطب رییس جمهور سابق، اصلاح‌طلبان نیستند بلکه مخاطب او مقامات ارشد نظام است. وی احتمالا به بوریس یلتسین ایران تبدیل می‌شود.
این تحلیل گر در ادامه گفت: من این مساله را در سال ۸۵ نیز مطرح کرده‌ام و بازهم تکرار می کنم که آقای احمدی ‌‌نژاد می‌تواند این کار را بکند.
او در رابطه با احتمال تایید یا ردصلاحیت محمود احمدی نژاد خاطر نشان کرد: به احتمال بسیار زیاد صلاحیت او تایید نخواهد شد؛ اما اگر تایید شود بهتر است چرا که اگر با سه گرایش رئیسی، روحانی واحمدی‌نژاد وارد انتخابات ۹۶ شویم بهترین انتخابات ریاست جمهوری رقم خواهد خورد؛ چون عیار هر کدام از کاندیداها سنجیده خواهد شد و مشخص می شود که هر کدام چه میزان طرفدار دارند.
لیلاز تاکید کرد: اگر با این سه گرایش وارد انتخابات شویم مشخص می شود چه گرایشی در کشور طرفداران بیشتری دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала