لیست جدید کشتار داعش با ۸۰۰۰ نام شهروند آمریکایی

© REUTERS / Stringerلیست جدید کشتار داعش با ۸۰۰۰ نام شهروند آمریکایی
لیست جدید کشتار داعش با ۸۰۰۰ نام شهروند آمریکایی - اسپوتنیک ایران
Telegram
گروهی از هکرهای وابسته به داعش لیستی از نام و ادرس افرادی منتشر کرده اند که باید در حمله مهاجمان تک رو کشته شوند. این لیست شامل ۸۰۰۰ نام و آدرس شهروند آمریکایی ست.

به گزارش اسپوتنیک ، خبرگزاری ایسنا به نقل از روزنامه دیلی میل نوشت: یک گروه هکری حامی داعش موسوم به "خلیفه سایبری متحد" اوایل هفته با انتشار ویدئویی از "لیست کشتار" جدید خود، آمریکا و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا را تهدید کرد.
این لیست شامل نام و آدرس ۸۷۸۶ شهروند آمریکایی است.
این اولین بار نیست که داعش لیستی اینچنینی را منتشر می‌کند. طبق گزارش گروه اطلاعاتی "سایت"، در پیام این گروه آمده است: "هر جا این افراد را پیدا کردید، بکشید. ما پیامی برای مردم آمریکا خصوصا رئیس جمهور شما ترامپ داریم. این را بدانید که ما جنگ علیه شما را ادامه می‌دهیم. این را بدانید که ضد حملات شما تنها ما را قوی‌تر می‌کند. یوسی‌سی (خلیفه سایبری متحد) گام جدیدی در جنگ علیه شما بر می‌دارد. به زودی شاهد خواهید بود."
آوریل سال گذشته نام ۴۳ آمریکایی مرتبط با وزارت خارجه، وزارت امنیت داخلی و وزارتخانه‌های انرژی، دفاع و تجارت آمریکا در لیست کشتار گروه هکری مذکور آمده بود. این گروه هکری آوریل ۲۰۱۶ تشکیل شد و سابقا هم لیست‌های مشابهی منتشر کرده بود اما هیچکدام از آنها مثل این بار کدپستی نداشت.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала