مقام روسی : هواپیمای توپولف 154 هنگام سقوط عملا بطور کامل تخریب شده است

© Sputnik / Artur Lebedev/TASS/POOL/EMERCOM of RussiaНайденные фрагменты самолета Ту-154, потерпевшего крушение над Черным морем у берегов Сочи
Найденные фрагменты самолета Ту-154, потерпевшего крушение над Черным морем у берегов Сочи - اسپوتنیک ایران
Telegram
هواپیمای توپولف 154 وزارت دفاع روسیه هنگام سقوط روی آب درنزدیکی شهر بندری سوچی عملا بطور کامل تخریب شده است.

Мир скорбит по погибшим в катастрофе Ту-154 - اسپوتنیک ایران
جهان به یاد قربانیان سانحه ی هوایی توپولوف ۱۵۴ به سوگ نشسته است
به گزارش اسپوتنیک، ماکسیم سوکولوف، وزیرترابری روسیه ضمن اعلام این مطلب گفت:" هواپیما هنگام اصابت به سطح آب و دیرتر به کف دریای سیاه عملا بطور کامل تخریب شده و البته این امر عملیات جستجو را با دشواری روبرو کرده است".
یادآور می شود 25 دسامبر هواپیمای توپولف 154 وزارت دفاع روسیه که در حال پرواز از فرودگاه "چکالوفسکی" واقع در حومه مسکو به مقصد لاذقیه بود، پس از سوختگیری در فرودگاه آدلر به دریای سیاه سقوط کرد. بیش از 90 نفر از جمله اعضای گروه هنری آواز و رقص «آلکساندروف»، روزنامه نگاران و خانم الیزاوتا گلینکا معروف به دکتر لیزا در این هواپیما بودند. 84 مسافر و 8 خدمه هواپیمای جان خود را از دست دادند.
توپولف 154 پس از برخاستن از باند پرواز، به ارتفاع لازم نرسیده و پس از دور زدن از صحنه رادار ناپدید شد. هواپیما به دریا واقع در شش کیلومتری ساحل سقوط کرد. فطعات لاشه هواپیما در فاصله ای تا 1.5 کیلومتر در امتداد ساحل پراکنده شده و در عمق 50 تا 100 متری قرار دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала