همسر و مادربزرگ پزشک مشهور تبریزی با خوردن غذای نذری جان باختند

Telegram
همسر و مادر بزرگ دکتر صلحی ، پزشک مشهور تبریزی بر اثر خوردن غذای نذری جان خود را از دست داده و پدر، مادر و برادرش بر اثر مسمومیت در بیمارستان بستری شده اند.

وزیر بهداشت رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز را به عنوان نماینده خود برای پیگیری علت وقوع این حادثه تا رسیدن به نتیجه نهایی معرفی کرد.
به گزارش شامگاه سه شنبه خبرنگار ایرنا از تبریز، ظهر شنبه هفته جاری مردی ناشناس با مراجعه به درمانگاه محل فعالیت پزشک جوان، تعداد اعضای خانواده وی را جویا می شود تا به تعداد اعضای خانواده، غذای نذری توزیع کند.
بر اثر مصرف غذاهای نذری، مادرزن، نامزد، پدر، مادر و برادر پزشک دچار تنگی نفس و بلافاصله به بیمارستان سینای تبریز منتقل می شوند اما مادر زن پزشک در روز اول و همسرش نیز بعد از دو روز جان خود را از دست می دهد.
براساس این گزارش، پدر و مادر این پزشک تبریزی در زمان حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان سینا بستری هستند و برادرش یک روز بعد از مسمومیت از بیمارستان ترخیص شده است.
خبر مرگ اعضای خانواده این پزشک خیر تبریزی بازتاب گسترده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داشته است.
دکتر صلحی به خاطر داشتن خط خوش در نسخه هایش، پذیرش هزینه داروی بیمارن نیازمند و تجویز شنیدن صدای شجریان برای بیمارش از شهرت زیادی در ایران برخوردار شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала