کشتی های نیروی دریایی روسیه، اجساد زنان و کودکان سوری را از دریا بیرون می کشند

© Photo / Press Service of Ministry of defence of the Russian Federationکشتی های نیروی دریایی روسیه، اجساد زنان و کودکان سوری را از دریا بیرون می کشد
کشتی های نیروی دریایی روسیه، اجساد زنان و کودکان سوری را از دریا بیرون می کشد - اسپوتنیک ایران
Telegram
روز دوشنبه به گزارش اسپوتنیک به نقل از یکی از خدمه کشتی نیروی دریایی روسیه: این روزها کار خدمه کشتی نیروی دریایی روسیه، بیرون کشیدن اجساد شهروندان عادی من جمله زنان و کودکان سوری به قتل رسیده توسط تروریست ها از اعماق دریا می باشد.

این شاهد عینی به خبرگزاری می گوید: "خدمه کشتی های روسی، در بسیاری موارد، شاهد اجساد شهروندان عادی در سطح آب های شمال سوریه می باشد، اجسادی که به طور وحشتناکی توسط تروریست ها به قتل رسیده اند و اکثر آنها زنان و کودکان می باشند. بدین ترتیب، خدمه کشتی های روسی این اجساد را به عرشه کشتی می رسانند و به شهر "طرطوس" جهت انجام مراسم دفن طبق آیین مسلمانان ارسال می نمایند".
به نقل از ایشان، حکومت سوریه، بارها از ملوانان روسی درخواست بیرون کشیدن اجساد قربانیان کشته شده توسط تروریست ها از سطح آب را داشته است. به نقل از یکی از شاهدان عینی: "کشتی های نیروی دریایی روسیه، در آخرین بار، جسد بیش از ده قربانی را از سطح دریا بیرون کشیده اند. این حادثه در 200 مایلی شمال شهر طرطوس رخ داد، تمامی این قربانیان توسط اسلحه سرد به قتل رسیده بودند".

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала