تمهیدات استانداری تهران برای بازی تیم ایران و کره در تاسوعای حسینی

© Fotolia / steevy84توپ فوتبال روی زمین چمن
توپ فوتبال روی زمین چمن - اسپوتنیک ایران
Telegram
استاندار تهران درباره برگزاری دیدار فوتبال میان تیم‌های ملی ایران و کره در روز تاسوعای حسینی گفت: زمان این بازی در جدول فیفا ثبت شده و این برنامه ریزی نیز از قبل اعلام شده بوده و امکان تغییر آن نیز دشوار است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل ازایسنا- سید حسین هاشمی استاندار تهران افزود: در گذشته نیز سابقه برگزاری دیدار فوتبال در ایام سوگواری را داشته‌ایم که اتفاقا عزاداری باشکوهی در ورزشگاه آزادی توسط مردم شکل گرفته است. برای دیدار تیم‌های ملی ایران و کره نیز تمهیدات لازم پیش بینی شده تا عزاداری باشکوهی در ورزشگاه انجام شود.

وی تاکید کرد: مردم نیز حتما مراعات شئونات این ایام را خواهند کرد و مانند سایر مراسم‌ها مانند عید نوروز که با ایام سوگواری مصادف شده رعایت شئونات این ایام را خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدوار بودیم زمان بازی رفت تیم ملی ایران با تیم ملی کره با زمان برگشت این بازی که در کره انجام می‌شود جابجا شود که ظاهرا این امر نیز محقق نشد؛ لذا تمام تمهیدات اندیشیده شده تا شئونات ایام سوگواری اباعبدالله الحسین انجام شود تا مراسم سوگواری مناسبی در ورزشگاه آزادی داشته باشیم.

استاندار تهران تاکید کرد: قطعا برگزار نشدن این بازی کار را برای تیم ملی ایران بسیار سخت و سنگین می‌کند و عملا تیم ملی ایران حذف خواهد شد. لذا در گذشته تجربه برگزاری مسابقات مشابه در ایام سوگواری را داشته‌ایم و امیدواریم در روز تاسوعای حسینی نیز مردم ضمن رعایت شئونات این روز، عزاداری مناسبی را در ورزشگاه آزادی شکل دهند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала